O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 275
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wybożyczyć na sezon lub 2 jak najbardziej ale absolutnie nie sprzedawac!Coś czuje ze on będzie najlepszą 9 w historii Barcelony!

0

Witam serdecznie wszystkich cules.Mam takie zapytanie, czy ten ranking ma jakiekolwiek znaczenie?Rankingi FIFA czy UEFA mają znaczenie np podczas losowania drużyn narodowych lub klubowych w ważnych turniejach,a czy ten ma jakieś znaczenie,czy tylko zwyczajnie,bezsensownie dla statystyki?Bardzo prosze o odpowiedz najlepiej jakiegoś eksperta.Pozdrawiam.

0

sciah - moge zagwarantować ci że nawet po karygodnym sezonie w wykonaniu Barcy (czy to możliwe?) Guardiola nie ujrzy niczego białego z trybun. To nie jest zwykły trener i każdy cule powinien o tym wiedzieć. Aż strach pomyśleć co ten facet może jeszcze zdziałać na ławce trenerskiej!

0

teraz pytanie prosto z onet.pl

"Co pije Hugo Sotil?"

0

zgadzam sie ravpelc - Milito nie jest pełnoprawnym posiadaczem tego tytułu.

Zobacz wszystkie

0

wg mnbie Lasa nawewt niezle prowadził mecz.. kartka dla Eto'o jak najbardziej słuszna.Bramkarz złapał piłke a on próbował mu ją wybic faulując przy tym, z resztą za same kłótnie z Arzo powinien otrzymac kartke wiec nie wiem do czego SPORT sie przyczepia. Faul Beto na Messim też nie kwalifikował sie na czerwo, normalny, ostry faul, nic powaznego.

0

nikt nie zagwarantuje że Milito bedzie prezentował równie dobrą forme po kontuzji do tej sprzed.

Rafa już we Francji grał bardzo dobrze a doświadczenie nabywał w Barcelonie. Przez całą swoją kariere gra na równym poziomie, prawdziwy profesor.

0

robokochambarce, sciah

jedno nazwisko, słucham ..

0

"Jestem jak spychacz, nic nie stanie na mojej drodze" - jest jak chory - musi sie leczyć o_0

zastanawiam sie tylko czy oni znaja sie na piłkarskim a szczególnie na biznesowym rzemiośle? Smiem w to bardzo wątpić. Nie wszystko można kupić panie Fahim ;]

a co do Robinho - zrobił z siebie pośmiewisko na całą Europe, no ale jak to mawiam - są piłkarze i 'piłkarze' ;]

0

jak to masq mawia: Maicon wciąga tego waszego Alvesa w lewą dziurke od nosa =]

nadal czekam na choć 1 taki mecz jakich zagrał sporo w Sevilli ;=

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?