Witam serdecznie wszystkich cules.Mam takie zapytanie, czy ten ranking ma jakiekolwiek znaczenie?Rankingi FIFA czy UEFA mają znaczenie np podczas losowania drużyn narodowych lub klubowych w ważnych turniejach,a czy ten ma jakieś znaczenie,czy tylko zwyczajnie,bezsensownie dla statystyki?Bardzo prosze o odpowiedz najlepiej jakiegoś eksperta.Pozdrawiam.
sciah - moge zagwarantować ci że nawet po karygodnym sezonie w wykonaniu Barcy (czy to możliwe?) Guardiola nie ujrzy niczego białego z trybun. To nie jest zwykły trener i każdy cule powinien o tym wiedzieć. Aż strach pomyśleć co ten facet może jeszcze zdziałać na ławce trenerskiej!
wg mnbie Lasa nawewt niezle prowadził mecz.. kartka dla Eto'o jak najbardziej słuszna.Bramkarz złapał piłke a on próbował mu ją wybic faulując przy tym, z resztą za same kłótnie z Arzo powinien otrzymac kartke wiec nie wiem do czego SPORT sie przyczepia. Faul Beto na Messim też nie kwalifikował sie na czerwo, normalny, ostry faul, nic powaznego.
"Jestem jak spychacz, nic nie stanie na mojej drodze" - jest jak chory - musi sie leczyć o_0
zastanawiam sie tylko czy oni znaja sie na piłkarskim a szczególnie na biznesowym rzemiośle? Smiem w to bardzo wątpić. Nie wszystko można kupić panie Fahim ;]
a co do Robinho - zrobił z siebie pośmiewisko na całą Europe, no ale jak to mawiam - są piłkarze i 'piłkarze' ;]
Komentarze
0
Wybożyczyć na sezon lub 2 jak najbardziej ale absolutnie nie sprzedawac!Coś czuje ze on będzie najlepszą 9 w historii Barcelony!
0
Witam serdecznie wszystkich cules.Mam takie zapytanie, czy ten ranking ma jakiekolwiek znaczenie?Rankingi FIFA czy UEFA mają znaczenie np podczas losowania drużyn narodowych lub klubowych w ważnych turniejach,a czy ten ma jakieś znaczenie,czy tylko zwyczajnie,bezsensownie dla statystyki?Bardzo prosze o odpowiedz najlepiej jakiegoś eksperta.Pozdrawiam.
0
sciah - moge zagwarantować ci że nawet po karygodnym sezonie w wykonaniu Barcy (czy to możliwe?) Guardiola nie ujrzy niczego białego z trybun. To nie jest zwykły trener i każdy cule powinien o tym wiedzieć. Aż strach pomyśleć co ten facet może jeszcze zdziałać na ławce trenerskiej!
0
teraz pytanie prosto z onet.pl
"Co pije Hugo Sotil?"
0
zgadzam sie ravpelc - Milito nie jest pełnoprawnym posiadaczem tego tytułu.
0
wg mnbie Lasa nawewt niezle prowadził mecz.. kartka dla Eto'o jak najbardziej słuszna.Bramkarz złapał piłke a on próbował mu ją wybic faulując przy tym, z resztą za same kłótnie z Arzo powinien otrzymac kartke wiec nie wiem do czego SPORT sie przyczepia. Faul Beto na Messim też nie kwalifikował sie na czerwo, normalny, ostry faul, nic powaznego.
0
nikt nie zagwarantuje że Milito bedzie prezentował równie dobrą forme po kontuzji do tej sprzed.
Rafa już we Francji grał bardzo dobrze a doświadczenie nabywał w Barcelonie. Przez całą swoją kariere gra na równym poziomie, prawdziwy profesor.
0
robokochambarce, sciah
jedno nazwisko, słucham ..
0
"Jestem jak spychacz, nic nie stanie na mojej drodze" - jest jak chory - musi sie leczyć o_0
zastanawiam sie tylko czy oni znaja sie na piłkarskim a szczególnie na biznesowym rzemiośle? Smiem w to bardzo wątpić. Nie wszystko można kupić panie Fahim ;]
a co do Robinho - zrobił z siebie pośmiewisko na całą Europe, no ale jak to mawiam - są piłkarze i 'piłkarze' ;]
0
jak to masq mawia: Maicon wciąga tego waszego Alvesa w lewą dziurke od nosa =]
nadal czekam na choć 1 taki mecz jakich zagrał sporo w Sevilli ;=